CHANNELING - DIDI (hostující)

Channeling je přijímání inspirace.

Na channelingu spolupracuji se svojí dcerou Didi, která channeluje od roku 2015. Může načítat / dostávat odpovědi od různých vědomí.

O channelingu existují různé informace. Známé jsou channelingy jednotlivých vědomí, která předávají svoje učení jako je Kryon, Bashar, Abraham a další.

Channeling je nástroj, který můžete používat nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

Důležité je dozvědět se, jak se správně napojit, jak se správně ptát a tudíž dostávat odpovědi, které jsou pro nás relevantní a v našem životě prakticky využitelné. Nám jde o to naučit lidi channeling tak, aby byl PRO KAŽDÉHO, KDO POTŘEBUJE PRAKTICKÉ VEDENÍ týkající se jeho práce, vztahů a dalších oblastí. Kdo si na to troufne, získá nástroj nevyčíslitelné hodnoty. Může mít informace a řešení, které ho z mysli nenapadnou. Jak docílit, aby se otevřelo to, co je člověku přirozené, ale po dlouhé generace nepoužívané a potlačované?

Didi například říká, že jednou formou channelingu může být zadání parametrů jako do katalogu a vyjede ideální řešení (návrh, skladba, výrobek,…).

Vedeme lidi k samostatnosti.

Pořádáme KURZY, na kterých se můžete sami naučit channelovat a tak dostávat důležité, obohacující a mysl rozšiřující informace.

 

 

Další možností, jak využít channeling je OSOBNÍ KONZULTACE na téma, které potřebujete řešit. Individuální konzultace lze poskytnout i "na dálku". Didi je vyjímečná channelerka a je schopná se napojit na člověka kdekoliv na světě. 

Její specialitou je načítání kvalit duše, nejvyššího potenciálu, forem potenciálu a prvních kroků, jak se k němu dostat.

 

Její stránky:

www.didiaryanelle.com/

www.facebook.com/didiaryanelle/